Witamy na stronie Gimnazjum w Skale
Fotografia

PLENER GIMNAZJALNY PAŹDZIERNIK 2013
Plan pracy koła fotograficznego 2017/2018

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE 2014

Przebieg zajęć

Efekty zajęć
MIĘDZYNARODOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY:
"MATEMATYKA W OBIEKTYWIE"
Organizatorem konkursu fotograficznego "Matematyka w obiektywie" jest Studenckie Koło Naukowe Młodych Dydaktyków Matematyki przy Uniwersytecie Szczecińskim, Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Matematycznego i Instytut Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego.
Konkurs w tym roku został wyróżniony patronatami:
Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Szczecin, JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezesa Fundacji XX. Czartoryskich.
Anna Puget
   Wzięliśmy udział w konkursie pod tytułem: 'PSZCZOŁA WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE" , organizowanym przez Stowarzyszenie Pszczelarzy Powiatu Krakowskiego oraz Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale.
  Założeniem konkursu jest popularyzacja oraz upowszechnienie wiedzy na temat roli i znaczenia pszczoły miodnej w funkcjonowaniu środowiska naturalnego, a także zwrócenie uwagi na zagrożenia wynikające z degradacji środowiska zarówno dla człowieka jak i pszczoły miodnej.
Anna Puget
Autorka zdjęć: KATARZYNA STANEK  Z KL.3C
ZDJĘCIA SĄ EFEKTEM WARSZTATÓW, KTÓRE Z NASZYMI SZKOLNYMI FOTOGRAFAMI PROWADZIŁ PAN ADAM GOŁDA W SWOIM ZAKŁADZIE FOTOGRAFICZNYM W KRAKOWIE W CZERWCU 2015 R.

WIDOK Z OKNA

EMOCJE

Ogólnopolski konkurs Fotograficzny "Tęcza FOTO"
"Zwierzęta w obiektywie"

EWELINA ZIARKOWSKA

IZABELA HYŻY

MICHAŁ KAFEL

SZYMON MISIAK

IZABELLA MULARCZYK

JULIA PIECZYKOLAN

MARIUSZ CHMURA

WERONIKA KOWINA
Konkurs "Znane Nieznane" 2016/2017
Konkurs "Znane Nieznane" 2015/2016
ZAJĘCIA WARSZTATOWE Z PANEM RAFAŁEM DOMAGALSKIM